Trwają poszukiwania zaginionego - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trwają poszukiwania zaginionego

Data publikacji 24.12.2015

W sobotni wieczór 21 listopada, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju otrzymał informację o zaginięciu osoby. Zaginął 39 – letni mieszkaniec Bielska – Białej. Dzisiaj po raz kolejny policjanci przeszukiwali brzegi Wisły w poszukiwaniu mężczyzny. W działaniach wziął udział policyjny śmigłowiec.

Dzisiaj po raz kolejny od dnia zaginięcia 39 – latka, policjanci przeszukiwali brzegi Wisły w okolicy Nowego Korczyna. Zaginiony był już poszukiwany przez policjantów i strażaków na lądzie, prowadzone było przeszukiwanie linii brzegowej przy pomocy łodzi, a dzisiaj wykorzystano policyjny śmigłowiec. Z pokładu helikoptera, policjanci wypatrywali zaginionego mieszkańca Bielska – Białej. Śmigłowiec zaplanowany do użycia był już wcześniej, ale ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie mógł być wykorzystany.    

Z powietrza policjanci przeszukali brzegi Wisły na odcinku od Łęki w gminie Nowy Korczyn do mostu w Szczucinie. Również na lądzie policjanci penetrowali brzegi rzeki. W poszukiwaniu wzięło udział 17 policjantów. Działania poszukiwawcze nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego mężczyzny.

Opr. TP

  • Policyjny śmigłowiec użyty do poszukiwań
  • Trwają poszukiwania zaginionego
  • Trwają poszukiwania zaginionego
  • Trwają poszukiwania zaginionego
  • Trwają poszukiwania zaginionego
  • Trwają poszukiwania zaginionego