Z Policją bezpiecznie - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z Policją bezpiecznie

Data publikacji 14.04.2016

Buscy policjanci uczestniczyli w spotkaniu plenerowym zorganizowanym na Alei Mickiewicza w centrum miasta. Hasłem przewodnim było „czuj się bezpiecznie w swoim mieście”.

Wczoraj podczas organizowanego  spotkania plenerowego przez Komendę Hufca ZHP oraz miejscowy klub młodzieżowy, czynny udział  w spotkaniu wzięli mundurowi z Komendy Powiatowej  Policji w Busku-Zdroju. 

Przewodnik psa służbowego zaprezentował u swojego podopiecznego  ogólne posłuszeństwo, wykonywanie poleceń i komend którym musi sprostać  w czasie służby w buskiej policji. Policjant podkreślał jak bardzo ważne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa lokalnej społeczności i ich mienia ma pies służbowy towarzyszący funkcjonariuszom  w służbie patrolowej.   

Dzielnicowi udzielali zainteresowanym cennych rad  na temat szkodliwości zażywania dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych. Uświadamiali  o konsekwencjach prawnych ich posiadania.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość oznakowania swoich rowerów  w budynku naszej komendy policji.  Oznakowanie jednośladu daje większą możliwość jego odnalezienia przez policjantów  w przypadku  kradzieży.

 

Opr. JG.

KPP Busko-Zdrój

  • Festyn z udziałem policjantów
  • Znakowanie roweru