Powiatowe eliminacje do turnieju par patrolowych roku - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Powiatowe eliminacje do turnieju par patrolowych roku

Data publikacji 20.05.2016

Dzisiaj policjanci z Ogniw Prewencji buskiej komendy, wzięli udział w powiatowych eliminacjach do konkursu „Patrol Roku 2016”. Zwycięzcy dzisiejszych zmagań będą reprezentować Komendę Powiatową Policji w Busku – Zdroju na zawodach wojewódzkich w Kielcach.

To dzisiejszego etapu powiatowego w Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2016” stanęli policjanci z Ogniw Prewencji z Buska – Zdroju, Solca – Zdroju oraz Stopnicy. Praca w Policji wymaga, aby zachować ciągłość służby, dlatego test wiedzy pisany był w dwóch turach. Nad poprawnym przebiegiem sprawdzianu czuwała komisja pod przewodnictwem Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. asp. szt. Artura Ciby. Policjanci rozwiązywali test wiedzy składający się z 40 pytań. Pytania dotyczyły znajomości przepisów wykorzystywanych w codziennej służbie patrolowej. Na udzielenie poprawnych odpowiedzi, mundurowi mieli 40 minut.

Z policjantów biorących udział w dzisiejszych zmaganiach, wyłoniony zostanie najlepszy dwuosobowy patrol, który będzie reprezentować Komendę Powiatową Policji w Busku – Zdroju na zawodach wojewódzkich w Kielcach.

Opr. TP

  • Policjanci piszący test wiedzy
  • Policjanci piszący test wiedzy
  • Policjanci piszący test wiedzy