Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2016”

Data publikacji 03.06.2016

Dzisiaj w świetlicy naszej komendy, odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2016”. W eliminacjach wzięło udział 7 policjantów – dzielnicowych. Zwycięzcy dzisiejszych zmagań będą reprezentować buską jednostkę Policji na zawodach wojewódzkich w Kielcach.

Dzisiejsze eliminacje to już IX edycja Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2016”. Do eliminacji powiatowych stanęło 7 policjantów – dzielnicowych, spełniających wymagania regulaminu. Spośród nich zostanie wyłonionych dwóch najlepszych, którzy będą reprezentować Komendę Powiatową Policji w Busku – Zdroju na zawodach wojewódzkich w Kielcach. Nad poprawnym przebiegiem sprawdzianu czuwała komisja pod przewodnictwem Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp. szt. Grzegorza Mysiora. Dzielnicowi rozwiązywali test wiedzy składający się z 40 pytań.

O wynikach testu, policjanci dowiedzą się po sprawdzeniu ich przez komisję sędziowską w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Opr. TP