Maskotki od policjantów - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Maskotki od policjantów

Data publikacji 15.06.2016

Wczoraj dzielnicowy z Komisariatu Policji w Stopnicy odwiedził przedszkolaków w Tuczępach. Funkcjonariusz podczas spotkania edukował najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowy zwracał uwagę milusińskich na konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa i podróżowania w fotelikach. Na zakończenie wizyty policjant wręczył wszystkim dzieciom maskotki – Pancerniki.

Policjant z komisariatu w Stopnicy gościł u przedszkolaków w Tuczępach. Podczas wizyty wyjaśnił milusińskim, dlaczego należy podróżować w fotelikach ochronnych. Podkreślił jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Bardzo często właściwe przewożenie dziecka
w odpowiednim foteliku i poprawnie przypięte pasami, ratuje zdrowie i życie małego pasażera podczas zdarzenia drogowego. Na zakończenie spotkania, dzielnicowy rozdał dzieciom maskotki – Pancerniki. Ten sympatyczny zwierzak jest maskotką kampanii społecznej, zwracającej uwagę na problem właściwego wyboru i poprawnego montowania fotelików samochodowych oraz bezpiecznego przewożenia dzieci. Spotkanie przygotowano przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach.

Opr. TP

  • Spotkanie policjanta z przedszkolakami
  • Spotkanie policjanta z przedszkolakami