Policjanci dla WOŚP - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dla WOŚP

Data publikacji 08.01.2015

Nadkomisarz Grzegorz Majsak w imieniu buskich policjantów, przekazał na aukcję 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy unikatową filiżankę. Jest to jedna z niewielu filiżanek, wyprodukowanych przez Fabrykę Porcelany w Ćmielowie, z okazji 95 - lecia powstania Policji Państwowej.

Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Busku – Zdroju nadkom. Grzegorz Majsak, przekazał na aukcję wyjątkową filiżankę. Może się ona stać własnością każdej osoby, która weźmie udział w licytacji podczas 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tej wyjątkowej rzeczy, zasilą konto fundacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji.

W zbiórkę pieniędzy zaangażowanych jest wiele osób dobrej woli. Jest już tradycją, że również policjanci czynnie włączają się w to przedsięwzięcie. W holu Buskiego Samorządowego Centrum Kultury mundurowi zorganizują stoisko, gdzie każdy kto przyjdzie będzie mógł obejrzeć i przymierzyć elementy policyjnego wyposażenia wykorzystywane w codziennej służbie. Podobnie będzie w Pacanowie gdzie mundurowi „zagrają” w Europejskim Centrum Bajki.

Opr. TP