Dzielnicowa uczyła bezpieczeństwa - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowa uczyła bezpieczeństwa

Data publikacji 27.10.2016

Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Stopnicy spotkała się wczoraj z uczniami szkół z Nizin oraz z Raczyc. W trakcie wizyt policjantka przekazała uczniom podstawowe przepisy ruchu drogowego. W Szkole Podstawowej w Raczycach, uczniom pierwszej klasy dzielnicowa przeczytała bajkę.

Wczoraj dzielnicowa sierż. Monika Socha odwiedziła uczniów dwóch szkół. Były to Szkoła Podstawowa w Nizinach oraz Szkoła Podstawowa w Raczycach. W spotkaniu z policjantką wzięli udział uczniowie najmłodszych klas. Dzieci wysłuchały rad dzielnicowej, która wskazała jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Zwróciła uwagę jak ważne jest używanie elementów odblaskowych podczas poruszania się po drogach po zmierzchu. Opowiedziała, dlaczego należy zapinać pasy bezpieczeństwa podczas podróży samochodem oraz jak należy zachowywać się podczas dojeżdżania do szkoły autobusem.

Do szkoły w Raczycach policjantka została zaproszona, jako „gość specjalny” i w związku z tym przeczytała dzieciom bajkę „Kubuś Puchatek i przyjaciele”.

Opr. TP

  • Policjantka w trakcie spotkania
  • Policjantka w trakcie spotkania
  • Policjantka w trakcie spotkania