Zatrzymany za uszkodzenie ciała - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za uszkodzenie ciała

Data publikacji 30.11.2016

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stopnicy zatrzymali wczoraj 23 – letniego mieszkańca gminy Pińczów. Jest on podejrzewany o uszkodzenie ciała 25 – letniego mieszkańca Buska – Zdroju. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, w pobliżu jednego z lokali gastronomicznych w gminie Stopnica. Za taki czyn kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Stopniccy policjanci dostali zgłoszenie, że przed jednym z lokali gastronomicznych leży zakrwawiony mężczyzna. Natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie zastali pracownika ochrony. Poinformował on policjantów, że przed chwilą karetka pogotowia odwiozła do szpitala mężczyznę leżącego przed lokalem. Jak ustalili mundurowi, 25 – letni mieszkaniec Buska – Zdroju, który został zabrany, nie znał napastnika. Policjanci zabezpieczyli zebrane na miejscu zdarzenia ślady i przystąpili do ustalania przebiegu całej sytuacji oraz jej sprawcy.

Śledczy szybko ustalili, że związek z nocnym zdarzeniem może mieć 23 – letni mieszkaniec gminy Pińczów. Wczoraj został on zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, gdzie spędził noc. Wstępnie przyznał się do uszkodzenia ciała 25 – latka. Za popełnienie takiego przestępstwa, kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP