„Bądź bezpieczny w czasie ferii” - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bądź bezpieczny w czasie ferii”

Data publikacji 25.01.2017

Wczoraj policjantka zajmująca się profilaktyką społeczna z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wraz z dzielnicowymi z Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju uczestniczyli w spotkaniach z dziećmi na ternie gminy Solec -Zdrój. Tematem przewodnim były zbliżające się ferie zimowe.

Wczoraj policjantka z Komendy Powiatowej w Busku  – Zdroju wraz z dzielnicowym asp. Rafałem Kosałka wzięli udział w spotkaniu z dziećmi w szkole podstawowej w Skotnikach Dolnym. Tematem przewodnim były zbliżające się ferie zimowe. Mundurowi omówili jak należy się zachować w czasie podróży oraz jak bezpiecznie korzystać z uroków zimy. Dzielnicowy przypomniał również jak bezpiecznie korzystać z internetu. Na koniec spotkania funkcjonariusze przypomnieli o  konieczności korzystania z elementów odblaskowych. Najmłodsi  dostali od policjantów odblaski.

W tym samym czasie dzielnicowy sierż. szt. Damian Kozłowski spotkał się z dziećmi  w samorządowym przedszkolu w Solcu – Zdroju. Również on na spotkaniu z maluchami  poruszył temat bezpieczeństwa podczas ferii. Na koniec spotkania przedszkolaki z wielką ochotą wsiadały do policyjnego radiowozu, przy którym zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

 

Opr. JK

Źródło KPP Busko - Zdrój

  • „Bądź bezpieczny w czasie ferii”
  • „Bądź bezpieczny w czasie ferii”
  • „Bądź bezpieczny w czasie ferii”
  • „Bądź bezpieczny w czasie ferii”
  • „Bądź bezpieczny w czasie ferii”