Wjechał w sklep - był pijany - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wjechał w sklep - był pijany

Data publikacji 08.02.2017

Wczoraj wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju interweniowali wobec 30 –letniego, nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna mając blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie wjechał w ścianę jednego ze sklepów. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Teraz 30 –latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19 na terenie gminy Solec – Zdrój. Wtedy to, kierujący osobowym oplem wjechał w ścianę sklepu niszcząc przy tym elewację budynku. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna usiłował odjechać z miejsca zdarzenia co uniemożliwili mu pracownicy sklepu. Zabrali mężczyźnie kluczyli od pojazdu, wprowadzili go do sklepu i zawiadomili policjantów. Po chwili na miejsce dojechali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Solcu - Zdroju, którzy ustalili, że kierowcą opla był nietrzeźwy 30 –latek. Wykonane badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu.  
Teraz mieszkaniec gminy Solec – Zdrój za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.  

 

Opr. JK

Źródło KPP Busko  - Zdrój