Zgłoś zagrożenie za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zgłoś zagrożenie za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 14.03.2017

Coraz większą popularnością cieszy się Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Z tej formy kontaktu z Policją codziennie ktoś korzysta. Buscy policjanci skrupulatnie weryfikują każde zgłoszenie naniesione za pomocą tego narzędzia. Zachęcamy do podzielenia się uwagami na temat bezpieczeństwa w miejscu swojego zamieszkania za pomocą tej interaktywnej strony internetowej. Dzięki temu wszyscy możemy mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

Z każdym dniem funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa rośnie liczba aktywnych użytkowników. Mieszkańcy powiatu buskiego za pomocą tego narzędzia chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa w miejscu swojego zamieszkania. Policjanci skrupulatnie weryfikują każde zgłoszenie przekazane przez lokalną społeczność. Zachęcamy każdego, dla kogo bezpieczeństwo jest ważną sprawą, aby zgłaszać miejsca i występujące w nich zagrożenia. Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa każdy może przekazywać Policji informację o istniejącym problemie bez konieczności wychodzenia z domu. Wszyscy możemy mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

Zapamiętaj!

Jeżeli potrzebujesz pilnej interwencji Policji, bądź chcesz złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia, należy korzystać z numerów alarmowych 997 lub 112. 

Opr. TP