Poznaj dzielnicowego z aplikacją „Moja Komenda” - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poznaj dzielnicowego z aplikacją „Moja Komenda”

Data publikacji 12.04.2017

„Moja Komenda” to mobilna wyszukiwarka dzielnicowych. Jest ona bardzo łatwa w obsłudze. Pozwala jednym kliknięciem ustalić kontakt do swojego dzielnicowego. Wystarczy wpisać adres, aby sprawdzić, który funkcjonariusz odpowiada za dany rewir. Aplikacja umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa także w trybie offline – bez dostępu do Internetu.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

Poniżej prezentujemy jak należy korzystać w aplikacji w celu odnalezienia rejonu obsługiwanego przez konkretnego dzielnicowego.

Po otwarciu aplikacji, korzystamy z wyszukiwarki.

W otwartym oknie wybieramy sposób, w jaki chcemy znaleźć dzielnicowego.

W przypadku wyszukiwania dzielnicowego po nazwisku, wpisujemy imię lub nazwisko, albo jedno i drugie.  

Po naciśnięciu przycisku „wyszukaj”, pojawi się okno z danymi jednostki, w której pełni służbę dzielnicowy.

Po kliknięciu w symbol strzałki znajdujący się po prawej stronie ekranu, zostaniemy przeniesieni przez aplikację do listy ulic lub miejscowości, które znajdują się w rewirze, za który odpowiada dany dzielnicowy.

Na tym ekranie będziemy widzieć też adres email poczty służbowej dzielnicowego, numery telefonów kontaktowych, a w przypadku potrzeby nawiązania kontaktu, wystarczy nacisnąć ikonę „zielona słuchawka”.

Zachęcamy do instalowania aplikacji.

„Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Androidem i na iOS. Usługa jest bezpłatna.

Opr. TP