Z pracownikami oświaty o cyberprzemocy - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z pracownikami oświaty o cyberprzemocy

Data publikacji 12.04.2017

Wczoraj w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbyło się spotkanie profilaktyczne z pracownikami oświaty. W jego trakcie poruszane były tematy związane z aktualnymi zagrożeniami z zakresu cyberprzemocy oraz zachowań agresywnych. Wśród prelegentów znaleźli się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

W trakcie wczorajszego spotkania zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Kielcach kom. Jarosław Jedynak z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach omówił aktualne zagrożenia z zakresu cyberprzemocy oraz do jakiej odpowiedzialności prawnej mogą być pociągnięci sprawcy takich przestępstw. Asp. szt. Łukasz Chmielewski z Sekcji Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach poruszył tematy związane z zachowaniami autoagresywnymi. Kolejny z prelegentów, terapeuta ze Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki i Edukacji omówił pierwsze objawy autoagresji i wskazał miejsca gdzie można szukać pomocy.   

W spotkaniu udział wzięli pracownicy oświaty z terenu województwa świętokrzyskiego, a także policjanci z buskiej komendy.

Opr. TP

  • Z pracownikami oświaty o cyberprzemocy
  • Z pracownikami oświaty o cyberprzemocy
  • Z pracownikami oświaty o cyberprzemocy