Podsumowanie weekendu w powiecie buskim - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu w powiecie buskim

Data publikacji 06.06.2017

Od ubiegłego piątku do dzisiaj, policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju, zatrzymali 6 praw jazdy za znaczne przekroczenie prędkości. Buscy i Stopniccy policjanci ujawnili również jednego nietrzeźwego kierującego oraz trzech nietrzeźwych rowerzystów.

Funkcjonariusze buskiej drogówki od ubiegłego piątku do dzisiaj zatrzymali aż sześć praw jazdy za znacznie przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistom był kierujący pojazdem marki Hyundai, który na drodze krajowej w okolicy Stopnicy, przekroczył prędkość aż o 74 km/h. Konsekwencją spotkania tego kierującego z policjantami był mandat karny i zatrzymanie prawa jazdy na trzy miesiące.

W minionym weekend policjanci buskiej drogówki oraz policjanci z KP Stopnica zatrzymali również czterech nietrzeźwych użytkowników drogi w tym trzech rowerzystów oraz jednego motorowerzystę.

Policjanci będą bacznie obserwować kierowców,  którzy rażąco łamią przepisy, mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach.

Opr. JK                                          

Źródło: KPP w Busku – Zdroju