Konkurs o puchar Komendanta Komisariatu w Stopnicy - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs o puchar Komendanta Komisariatu w Stopnicy

Data publikacji 06.06.2017

Wczoraj na terenie szkoły podstawowej w Stopnicy w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” odbył się konkurs o puchar Komendanta Komisariatu Policji w Stopnicy. Organizatorem konkursu była Pani Komendant oraz dzielnicowi z Komisariatu Policji w Stopnicy. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów wszystkich szkół z terenu działania komisariatu.

Wczoraj na terenie szkoły podstawowej w Stopnicy w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” policjanci z Komisariatu Policji w Stopnicy zorganizowali konkurs o puchar Komendanta Komisariatu Policji w Stopnicy.  Tematyką konkursu było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W rywalizacji wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych reprezentujących gminę Stopnica, Gnojno, Tuczępy oraz Pacanów. Dzieci biorące udział w konkursie zostały wyłonione podczas wewnętrznych eliminacji, jako najlepsi uczestnicy. Turniej składał się z testu wiedzy liczącego 25 pytań następnie z części praktycznej tj. jazdy na rowerze po torze przeszkód oraz po miasteczku. Pierwsze miejsce zajęła gmina Tuczępy II gm. Pacanów III gm. Gnojno oraz miejsce IV gm. Stopnica.

Nagrodami za udział w konkursie były puchary ufundowane przez K-nta KP Stopnica, czapki z napisem „kręci mnie bezpieczeństwo” oraz elementy odblaskowe ufundowane przez dzielnicowych KP Stopnica.

Opr. JK

Źródło KPP Busko - Zdrój