Powiatowe eliminacje "Dzielnicowy Roku" - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Powiatowe eliminacje "Dzielnicowy Roku"

Data publikacji 08.06.2017

Wczoraj dzielnicowi z jednostek Policji podlegających Komendzie Powiatowej w Busku - Zdroju rozpoczęli zmagania o tytuł "Dzielnicowego Roku" w eliminacjach powiatowych.

Wczoraj punktualnie o godzinie 9.00 funkcjonariusze, którzy na co dzień pracują jako dzielnicowi  w powiecie buskim, przystąpili do rozwiązywania testu wiedzy. 40 pytań z zakresu wiedzy ogólnopolicyjnej wyłoni laureatów do następnych etapów zawodów i da odpowiedź, który dzielnicowy może poszczycić się mianem najlepszego.

Ogólnopolskie Zawody Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku", które są organizowane przez Komendę Główną Policji składają się z trzech etapów. Wczoraj w świetlicy buskiej komendy wszyscy dzielnicowi, którzy opiekują się swoimi służbowymi rejonami rozpoczęli zmagania o tytuł najlepszego, rozwiązując test wiedzy składający się z 40 pytań.

Do kolejnych etapów trafią funkcjonariusze, którzy wykażą się największą wiedzą teoretyczną. Kolejne zmagania na poziomie wojewódzkim będą wymagały wykazania się także umiejętnościami praktycznymi, które z pewnością policjanci nabywają podczas codziennej służby.

Życzymy wszystkim dzielnicowym sukcesów. 

Opr. JK

Źródło KPP Busko - Zdrój