„Przyjazny Dzielnicowy” – zachęcamy do zgłaszania kandydatów - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Przyjazny Dzielnicowy” – zachęcamy do zgłaszania kandydatów

Data publikacji 18.07.2017

Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania policjantów do Plebiscytu pod hasłem „Przyjazny Dzielnicowy”. Od 17 lipca do 18 sierpnia 2017 roku każda osoba fizyczna, instytucja lub organizacja może listownie lub pocztą elektroniczną przesyłać wypełnioną kartę i w ten sposób wyróżnić funkcjonariusza z terenu powiatu buskiego.

Celem Plebiscytu jest przede wszystkim wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i  profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu lokalnej społeczności. Plebiscyt ma również wesprzeć wyróżniających się dzielnicowych i zwiększać ich motywację do podejmowania kolejnych działań na rzecz społeczeństwa. Będzie to również szczególne wyróżnienie dla policjantów, których cechuje rzetelność, bezstronność i profesjonalizm w rozwiązywaniu ludzkich problemów, a także otwartość, komunikatywność i wrażliwość w trakcie wyjaśniania zaistniałych konfliktów oraz sporów.

W ramach plebiscytu każda osoba fizyczna, instytucja czy organizacja może przesłać kartę zgłoszeniową listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 sierpnia br. i odbędzie się on w dwóch etapach. Pierwszy na szczeblu powiatowym i drugim wojewódzkim. Wtedy też zostanie przyznany tytuł „Przyjazny Dzielnicowy 2017”.

Zakończenie plebiscytu zaplanowano do końca września bieżącego roku.

Poniżej przedstawiamy sylwetki dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju, których można zgłosić do Plebiscytu „Przyjazny Dzielnicowy 2017”.

 

Dzielnicowy I Rejonu

asp. Michał Adamczyk

Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju


 

Dzielnicowy II Rejonu

mł. asp. Martyna Grzegorczyk

Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju

 


Dzielnicowy III Rejonu

st. sierż. Marta Jankowska

Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju


Dzielnicowy IV Rejonu

sierż. Robert Matusik

Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju


Dzielnicowy VI Rejonu

asp. Rafał Kosałka

Komisariat Policji w Solcu – Zdroju


Dzielnicowy IX Rejonu

sierż. Monika Socha

Komisariat Policji w Stopnicy


Dzielnicowy X Rejonu

st. asp. Dariusz Rasała  

Komisariat Policji w Stopnicy


 

Pliki do pobrania