Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w Strożyskach i w Nowym Korczynie

Data publikacji 25.10.2017

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz przewidywanym wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy, Wójt Gminy Nowy Korczyn informuje, że w porozumieniu z Policją w dniu 1 listopada zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Strożyska.

Na zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 973 Busko-Zdrój – Nowy Korczyn od strony Badrzychowic zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu”. Ruch w kierunku cmentarza będzie odbywał się drogami wojewódzkimi. Przy kościele na drodze gminnej zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od kościoła w stronę Badrzychowic.

Zmieni się także organizacja ruchu przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Nowy Korczyn. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Armii Krajowej zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu” od strony Sępichowa. Ruch będzie się odbywał ul. Armii Krajowej. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Kingi zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie się odbywał jednokierunkowo ul. Farną do ul. Armii Krajowej.

Prosimy mieszkańców o dostosowanie się do zmiany organizacji ruchu.

Źródło:UG w Nowym Korczynie