Dzielnicowe podsumowały cykl spotkań o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowe podsumowały cykl spotkań o bezpieczeństwie

Data publikacji 30.11.2017

Wczoraj dzielnicowe z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju odwiedziły uczniów jednej ze szkół. Celem wizyty było podsumowanie cyklu spotkań związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Inicjatywa zorganizowana była w ramach ogólnopolskiej kampanii pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny", która została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

Uczniów jednej z buskich podstawówek odwiedziły wczoraj dzielnicowe. Uczniowie szkoły przygotowali przedstawienie, w którym poruszyli temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Przedstawienie było jednocześnie podziękowaniem dla buskich policjantów za cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu. Wczorajsze spotkanie było również okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego promującego znajomość przepisów ruchu drogowego. Laureaci konkursu od organizatorów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a od policjantek elementy odblaskowe. Dzielnicowe gorąco zachęcały do używania ich podczas spacerów, aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas poruszania się po nieoświetlonych drogach.

Spotkanie zorganizowane było w ramach ogólnopolskiej  kampanii pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny", która została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.     

Opr. TP

  • W trakcie spotkania z policjantkami
  • W trakcie spotkania z policjantkami
  • W trakcie spotkania z policjantkami