Na tych automatach już nie zagrają - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Na tych automatach już nie zagrają

Data publikacji 30.11.2017

Buscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kielcach, wczoraj podczas wspólnej kontroli zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier hazardowych. Właścicielowi lokalu oraz organizatorowi gier może grozić wysoka grzywna oraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kielcach, weszli do nieoznaczonego salonu gier przy jednej z ulic w Busku – Zdroju. Podczas przeprowadzonej kontroli, funkcjonariusze zabezpieczyli trzy nielegalne automaty oraz przedmioty służące do gier hazardowych, a także pieniądze w kwocie prawie 9500 złotych przeznaczone na wygrane. Jak ustalili śledczy, właścicielem lokalu jest mieszkanka Buska – Zdroju, która wydzierżawiła go firmie z Krakowa, a pracownicy firmy wstawili tam automaty do gier. Postępowanie przygotowawcze prowadzić będą funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. 

Za nielegalne posiadanie automatów oraz organizowanie gier hazardowych, może grozić wysoka grzywna oraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP