Święto Pań u buskich policjantów - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Pań u buskich policjantów

Data publikacji 10.03.2015

Wczoraj w buskiej komendzie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Wszystkie Panie otrzymały życzenia oraz kwiaty. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

W uroczystym spotkaniu wzięły udział wszystkie Panie pracujące w jednostce, na czele z pierwszą policjantką powiatu buskiego mł. insp. Marzeną Piórkowską. Na czas obchodów, dowództwo nad uroczystością przejął Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Busku – Zdroju nadkom. Grzegorz Majsak. Życzył on wszystkim Paniom sukcesów w pracy oraz w życiu osobistym. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, wszystkie Panie zostały zaproszone na słodki poczęstunek.
 
W buskiej jednostce łącznie pracuje 27 kobiet, z czego 13 z nich to policjantki, a 14 to pracownice cywilne. Policjantki pełnią służbę w każdym z wydziałach naszej komendy. Kobiety cywile, pracują głównie na stanowiskach wspomagających pracę policjantów, ale bez nich nie mogłaby funkcjonować żadna komenda. Prowadzą sekretariat, zajmują się sprawami kadrowymi, zaopatrzeniem oraz logistyką.
 
Opr. TP