Kolejne zwycięstwo drużyny dzielnicowego - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zwycięstwo drużyny dzielnicowego

Data publikacji 15.02.2018

Kilka dni temu odbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w boksie. Tegoroczne zmagania miały miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim. Klub z Buska-Zdroju reprezentowało 7 zawodników, których trenerem jest dzielnicowy buskiej komendy.

W ubiegły weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim drużyna z Buska-Zdroju, która jest prowadzona i trenowana przez mł. asp. Zdzisława Patalitę dzielnicowego z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju znów odniosła sukces. W zawodach drużynowo klub zajął 3 miejsce. Ponadto zawodnicy zdobyli 3 tytuły mistrzów okręgu świętokrzyskiego przywożąc złote medale oraz 4 tytuły vice mistrzów, otrzymując srebro.

To wielki sukces również dla buskiej komendy. Pomimo codziennych obowiązków mł. asp. Zdzisław Patalita prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z powiatu buskiego, która nie ponosi za treningi i uczestnictwo w nich żadnych kosztów. Klub jako jedyny w województwie świętokrzyskim jest zrzeszony w Polskiej Federacji Sportów Gwardia. Dzięki swojej pasji policjant podczas treningów przekazują zawodnikom swoją wiedzę, którą mogą wykorzystać podczas zawodów i odnosić zwycięstwa.

 

Opr. JK