Policjanci poszukują kolejnego zaginionego - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują kolejnego zaginionego

Data publikacji 26.03.2015

Kilka minut przed północą dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju otrzymał drugą już tego samego dnia, informację o zaginięciu osoby. Zaginął 39 – latek z podbuskiej miejscowości Siesławice. Sytuacja stało się dramatyczna, ponieważ mężczyzna pozostawił bliskim list pożegnalny. Służby ratunkowe rozpoczęły poszukiwania.

Natychmiast w rejon poszukiwań udali się policjanci pełniący służbę patrolową. Po pewnym czasie z pomocą przybyli strażacy oraz dodatkowe siły policyjne. Poszukiwanie trwały do samego rana. Niestety w tym czasie nie udało się odnaleźć zaginionego 39 – latka.

Dzisiaj od rana służby ratunkowe sprawdzają okolice miejsca zamieszkania mężczyzny. W poszukiwaniach bierze udział 25 strażaków, 33 policjantów z buskiej jednostki oraz 23 ich kolegów z Oddziałów Prewencji Policji z Kielc. Z pomocą przybyło 2 przewodników z psami służbowymi ze Staszowa oraz śmigłowiec wyposażony w specjalistyczny sprzęt służący do odnajdywania zaginionych osób. Policjanci i strażacy przeszukują każdy metr terenu, zaglądają we wszystkie nawet trudno dostępne miejsca.

Opr. TP