Ogólnopolski Głos Profilaktyki Busko – Zdrój 2015 - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ogólnopolski Głos Profilaktyki Busko – Zdrój 2015

Data publikacji 29.05.2015

Buscy policjanci wspólnie z młodzieżą z grupy PaT serdecznie zapraszają i zachęcają do włączenia się w dniu 1 czerwca 2015 roku w Ogólnopolski Głos Profilaktyki - inicjatywę społeczności programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”. Akcja ta służy promowaniu mody na życie wolne od uzależnień, której symbolem jest ZRYW WOLNYCH SERC – gest bicia serca wykonywany jednocześnie przez wszystkich uczestników tej akcji w całym kraju.

W Busku – Zdroju, Ogólnopolski Głos Profilaktyki odbędzie się w parku zdrojowym przy muszli koncertowej, w najbliższy poniedziałek 1 czerwca br. o godz. 14:00.

Wykonajmy przez 60 sekund wspólny gest na rynkach i placach miast i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi – każdy na miarę swoich możliwości – razem – we wspólnocie obywatelskiej i społecznej – w tym samym czasie w całym kraju.

Po „Zrywie wolnych serc”, który polega na położeniu prawej dłoni na sercu i przez 60 sekund wybijaniu wspólnie jego rytmu, zapraszamy wszystkich do obejrzenia przedstawienia pt. „Sekret” w wykonaniu młodzieży z buskiej grupy PaT.   

Opr. TP