Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga! Wyścig kolarski - utrudnienia w ruchu drogowym w powiecie buskim

Data publikacji 02.07.2015

Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju informuje, że w dniu 3 lipca 2015 roku w godzinach od 14:40 do 16:10 na drogach powiatu buskiego wystąpią utrudnienia w ruchu. Będzie to spowodowane przemieszczaniem się kolumny 26 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez teren gmin Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Wiślica, Busko-Zdrój i drogą wojewódzką nr 767 w kierunku Pińczowa.

Również 3 lipca 2015 roku w godzinach od 11:20 do 12:20 w Solcu – Zdroju odbędzie się 7 Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”. Trasa wyścigu przebiegać będzie po ulicach Solca – Zdroju.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o niekorzystanie w tym czasie z pojazdów na powyższych odcinkach dróg, stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających wyścig, zwrócenie uwagi na dzieci, osoby starsze oraz zwierzęta domowe, które mogą znaleźć się na trasie wyścigu.

Apelujemy do kierowców o podporządkowanie się nowej organizacji ruchu i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów. Wszyscy uczestnicy ruchu drogowego proszeni są o wyrozumiałość.

Opr. TP

Źródło: KPP w Busku – Zdroju/ www.wyscig.com.pl

  • Mapa poglądowa 4 etapu 26 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków