Sprawcy pobicia zatrzymani - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy pobicia zatrzymani

Data publikacji 20.07.2015

W piątkowy wieczór doszło do pobicia dwóch mieszkańców gminy Tuczępy. Stopniccy mundurowi zatrzymali pięć osób, w tym jednego nieletniego, podejrzewanych o pobicie 20 i 23 – latka. Teraz wszyscy odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

Do Komisariatu Policji w Stopnicy zgłosiło się dwóch mieszkańców gminy Tuczępy. Poinformowali mundurowych,  że zostali pobici przez pięciu mężczyzn. Stróże prawa po krótkiej rozmowie z pokrzywdzonymi ustalili, że najpierw trzech napastników pobiło 20 – latka, a później dwóch biło 23 – latka.  Policjanci zatrzymali pięciu podejrzewanych o pobicie mężczyzn. Są to mieszkańcy powiatu buskiego w wieku od 16 do 18 lat. Do pobicia doszło najprawdopodobniej, po tym jak jeden z pokrzywdzonych skopiował reklamę ze strony internetowej sprawcy pobicia.

Jeden z pokrzywdzonych doznał złamania nosa oraz stracił ząb. Dorośli sprawcy pobicia noc spędzili w policyjnej celi, a ich nieletni współtowarzysz w izbie dziecka. Teraz wszyscy odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

Opr. TP