STOP DOPALACZOM - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

STOP DOPALACZOM

Data publikacji 27.07.2015

Stopniccy policjanci zrealizowali spotkanie z młodzieżą podczas festynu rodzinnego w Nizinach. Hasłem przewodnim była myśl „Stop Dopalaczom”. Mundurowi rozmawiali o uzależnieniach oraz konsekwencjach prawnych ryzykownych zachowań.

W sobotnie popołudnie dzielnicowi z Komisariatu Policji w Stopnicy w trakcie trwania festynu rodzinnego w Nizinach, zorganizowali pogadankę na temat szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych. Jest to pierwsze tego typu spotkanie, następne odbędą się na terenie powiatu buskiego. Hasłem przewodnim jest myśl „Stop Dopalaczom”.  

W czasie spotkania, młodzież dowiedziała się od funkcjonariuszy o zagrożeniach zdrowotnych w przypadku zażywania środków odurzających oraz konsekwencjach prawnych ich posiadania. Policjanci przestrzegali przed zgubnymi skutkami zażywania substancji psychoaktywnych, narkotyków oraz dopalaczy. Wszyscy uczestnicy otrzymali profilaktyczne ulotki o treści edukacyjnej. Kolejne spotkanie promujące styl życia bez uzależnień odbędzie się 31 lipca br. w Busku – Zdroju na terenie Skate Parku. 

 

  • Dzielnicowy wręcza ulotki informacyjne
  • Dzielnicowy wręcza ulotki informacyjne
  • Dzielnicowy wręcza ulotki informacyjne
  • Dzielnicowy wręcza ulotki informacyjne