Okradł przyjaciółkę - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł przyjaciółkę

Data publikacji 04.08.2015

Wczoraj policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież w jednej z podbuskich miejscowości. Jego łupem padł złoty łańcuszek. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w godzinach południowych 19 - letnia kobieta powiadomiła policjantów z buskiej komendy, że z jej mieszkania został skradziony złoty łańcuszek stanowiący pamiątkę rodzinną. Zawiadamiająca określiła jego wartość na 10 tysięcy złotych.

Stróże prawa bardzo szybko ustalili podejrzewanego mężczyznę, który znał się z 19 – latką i cieszył się zaufaniem jej rodziny.  Najprawdopodobniej podczas jednej z wizyt przywłaszczył sobie schowaną w szafie pamiątkę, którą sprzedał w kieleckim lombardzie. Otrzymał za nią 4 tysiące złotych.

Do całego zdarzenia doszło w połowie lipca bieżącego roku. Jednak kobieta dopiero wczoraj zorientowała się o braku rodzinnej pamiątki.

Buscy kryminalni szybko ustalili miejsce przebywania podejrzewanego mężczyzny, którym okazał się 27 - letni mieszkaniec gminy Daleszyce.  Mężczyzna został zatrzymany w godzinach popołudniowych . Za popełnienie czynu, o który jest podejrzewany może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Opr. JG.

KPP Busko-Zdrój

  • Zatrzymany mężczyzna