Okradła mieszkanie - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradła mieszkanie

Data publikacji 06.08.2015

Policjanci w dniu wczorajszym zatrzymali 42 – letnią mieszkankę Buska-Zdroju podejrzewaną o kradzież pieniędzy. Podczas przeszukania stróże prawa odzyskali część zrabowanej gotówki. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 - lat pozbawienia wolności.

Wczoraj 45 – letnia kobieta  powiadomiła policjantów buskiej komendy, że z jej mieszkania zostało skradzione 4900 złotych. 

Stróże prawa szybko ustalili podejrzewaną kobietę, którą okazała się 42 – letnia mieszkanka Buska-Zdroju. Po przeszukaniu jej odzieży oraz mieszkania odzyskali 590 złotych. Jak się okazało od miesiąca czasu wykonywała ona prace porządkowe w domu 45 – latki i posiadała do niego klucze. Najprawdopodobniej podczas wykonywania swoich prac przywłaszczyła sobie schowaną gotówkę w sypialni poszkodowanej. 

Do zdarzenia mogło dojść w okresie od połowy lipca bieżącego roku, jednak 45 – latka dopiero wczoraj złożyła doniesienie w tej sprawie. 

42-latka po przesłuchaniu została zwolniona. Za popełnienie czynu, o który jest podejrzewana może jej grozić nawet do 5 – lat pozbawienia wolności.

Teraz kryminalni ustalają co stało się z pozostałą częścią skradzionej gotówki.

Opr. JG.

KPP Busko-Zdrój

 

  • Odzyskana gotówka