Policjanci dbali o bezpieczeństwo - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dbali o bezpieczeństwo

Data publikacji 17.08.2015

Miniony weekend był czasem odpoczynku dla większości z nas. Był to też czas zwykłej służby dla policjantów zabezpieczających ład i porządek podczas odbywających się uroczystości dożynkowych. Funkcjonariusze zabezpieczali obchody święta plonów w Solcu – Zdroju, Czarkowach i Tuczępach. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem uczestników oraz dbali o płynność ruchu drogowego.

Podczas minionego upalnego weekendu na terenie naszego powiatu odbywało się wiele imprez o charakterze kulturalno – rozrywkowym. Odbyły się dożynki w Solcu – Zdroju, Czarkowach i Tuczępach. W trakcie trwania uroczystości, przez te miejscowości przewinęły się tysiące osób. Policjanci m.in. dbali o bezpieczeństwo bawiących się, ale nie zapominali także o drożności dróg.

Na pikniku w Łagiewnikach policjanci promowali wśród młodzieży i dorosłych modę na życie bez uzależnień. W czasie trwania festynu dzielnicowi przestrzegali przed zażywaniem substancji psychoaktywnych. Rozdawali ulotki o tematyce profilaktycznej. Wszystko to w trosce o życie i zdrowie młodzieży oraz dorosłych.

Mundurowi przez cały weekend zabezpieczali drogi, a także inne miejsca tak, aby nie doszło do żadnych zdarzeń drogowych i kryminalnych.

Opr. TP

  • Policjanci na dożynkach w Czarkowach
  • Policjanci na dożynkach w Czarkowach
  • Policjanci zabezpieczający obchody świeta plonów w Solcu - Zdroju
  • Policjanci zabezpieczający obchody świeta plonów w Solcu - Zdroju
  • Policjanci na pikniku w Łagiewnikach