Bądźmy ostrożni i rozważni na drodze! - Aktualności - KPP Busko-Zdrój

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bądźmy ostrożni i rozważni na drodze!

Data publikacji 15.12.2014

W miniony weekend na drogach powiatu buskiego doszło do 8 zdarzeń drogowych. W siedmiu przypadkach skończyło się na stratach materialnych, w jednym zdarzeniu ucierpiała piesza uczestniczka ruchu drogowego.

Wczoraj po godz. 21 – szej, na drodze wojewódzkiej nr 767 relacji Busko – Pińczów doszło do wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym Peugeot, 31 – letni mężczyzna, potrącił 22 – latkę. Kobieta najprawdopodobniej wybiegła na jezdnię zza busa, którym przyjechała. Do zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania z drogą w kierunku miejscowości Oleszki. 22 – latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Apelujemy o rozwagę! W ostatnim czasie, kiedy na trasach regionu mamy niekorzystne warunki atmosferyczne, wcześniej zapada zmrok, a dzień jest krótszy, istnieje zwiększone prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzenia drogowego. To okres, kiedy należy zwiększyć uwagę na drodze ze strony tak pieszych jak i kierowców. Bądźmy ostrożni i kierujmy się rozsądkiem!

Opr. TP